Obecné informace

Povrch: umělá tráva s gumovým granulátem
Rozměry: 9 m x 25 m
Hala je suchá, nevytápěná.
Naproti haly je k dispozici vytápěná místnost s drobným občerstvením a varnou konvicí, klece pro psy, pánské/dámské toalety a sprchy.
V hale je nutné přezutí do čistých bot bez špuntů

K dispozici kompletní sada agility překážek vysoké kvality (nastavitelná výška všech zónovek, plastové skočky), které odpovídají řádu.

Pravidla v hale

JAK SE CHOVAT V HALE        -        ZAREZERVOVÁNÍM TERMÍNU SOUHLASÍTE S PRAVIDLY!
V případě nedodržování těchto zásad si vyhrazujeme právo příslušnou osobu do haly již nevpustit!

V hale je zakázáno:
* kouřit a rozdělávat oheň
* běhat v botech se špunty
* posouvat zónovky bez podložek! Pokud přesouváte zónové překážky, dejte pod ně pruhy umělé trávy, které zabraňují poničení koberce
* venčení psů! Pokud se nehoda stane, jsou v hale připraveny ubrousky, kterými místo osušíte a sprej, kterým místo přestříkáte

Další pravidla pro užívání haly
Pokud bezprostředně po vás nenavazuje další trénink, jste povinni zkontrolovat zamčení haly a kanceláře:

kancelář je opatřena bezpečnostním zámkem, je třeba při zamykání zvednout kliku na maximum. Teprve poté dveře půjdou       zamknout. Klíč od kanceláře se    vždy vrací do červené plechové skříňky v hale. Hala se zamyká klíčem k tomu určeným a vhazuje se do připravené poštovní schránky, případně škvírou se hodí zpět do haly (v pravém dolním rohu).


Venčení psů v okolí je možno pouze v tom případě, uklidíte li exkrementy do připraveného kontejneru u haly


Parkování - je možno parkovat na místech k tomu určených (cedulky). Protože hned vedle nás je středisko firmy, která manipuluje s náklaďáky, je možné, že i přesto budete požádáni o přeparkování vašeho auta. Pracovníci musí vyjíždět a najíždět do hal a do kontejnerů umístěných vedle haly. Prosíme o vstřícný přístup!!!


V kanceláři je v dopoledních hodinách ve všední dny ZÁKAZ vodění psů. Nad kancelářemi sídlí vedení firmy a nemohou být rušeni štěkajícími psy. V kanceláři se můžete zahřát, můžete si udělat kávu nebo čaj.

​Děkujeme za respektování a dodržování pravidel :)