O nás

Dvě nerozlučné nejlepší kamarádky, které nejdříve založily agility klub, který se během let rozšířil o výcvik poslušnosti, hoopers, dogdancingu, vystavování a dogfrisbee, nyní po 7 úspěšných letech otevírají jako doplněk k psí škole i e-shop zaměřený na pejskaře, kteří milují kynologické sporty. Psí sporty jsou naše parketa. Našim cílem je nabídnout vám originální zboží spojené s výcvikem psím sportů, a to v té nejvyšší kvalitě.

Ve výcviku jakýchkoli psích sportů se neobejdete bez správné motivace, která zahrnuje chutné pamlsky plné masa či zábavné a poutavé hračky, na které nalákáte i chlupáče, který si nikdy hrát nechtěl. Hračky, jako jsou oblíbené děrované balonky a přetahovací hračky s králičí kůží patří mezi absolutní špičku. Ovčí srstí na dlouhé šňůře zase namotivujete každé štěně, ve kterém chcete probudit drive a dravost. Se zakladatelkami Eliškou a Danielou se v rámci Psí školy Naura dokonce můžete potkat osobně při výcviku agility v Ostravě či v Žabni a nechat si poradit nějaké ty vychytávky jak efektivně a pozitivním způsobem vycvičit vašeho pejska.

Naše zásada je jasná - kvalita na prvním místě. Ručně vyráběné produkty, do kterých naši soukromí dodavatelé vkládají lásku, zájem a maximální úsilí. Funkční hračky, které budou tím nejlepším pomocníkem ve výcviku. Zdravé pamlsky plné masa a kvalitních surovin. Originální výrobky, které nikde jinde nenajdete. Jsou tady přímo pro vás.

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem :-)

Pokud vám video nefunguje, můžete ho spustit kliknutím ZDE.