Agility přípravka

Kurzy profi přípravky  na sebe navazují a jejich náplní je základní trénink ve výcviku agility, vhodný i pro nejmladší pejsky. Lekce obsahují hlavně správné hraní s pejskem, návod, jak správně pracovat a motivovat pejska, učení naprostých a těch nejdůležitějších základů (např. pozice na zóně, odložení, nose touch, obíhání bočnic atd.) Doporučujeme pro zájemce, kteří chtějí získat hlubší znalosti a dovednosti v agility a být lépe připraveni na závodní parkúr. 

Vhodné pro štěňátka od 6 měsíců, ale i starší pejsky, kteří s agility začínají

Kurzy pro začátečníky a pokročilé

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se svými pejsky chtějí zkusit agility. Během deseti lekcí si vyzkoušíte všechny překážky a najdete cestu jak spolupracovat se svým čtyřnohým kamarádem. V kurzu pro pokročilé se následně v agility zdokonalíte a začnete se systematicky připravovat na první závody.

Kurzy otevíráme několikrát ročně a ve 3 různých okresech (Ostrava, Nový Jičín, Frýdek-Místek) 

Kontaktní osoby

Veškeré dotazy pište a přihlašujte se na agilityostrava@seznam.cz

Eliška Kaletová

Daniela Rychlíková

kaletovaeliska@seznam.cz petrikovadaniela@seznam.cz
+420 739 699 366 +420 778 001 707

Online přihláška do kurzů agility

Pošlete rychlou přihlášku a rezervujte si své místo v následujícím kurzu pro začátečníky nebo pokročilé!

Tréninky pro závodníky a pravidla pro klienty

Trénujte u nás agility pod zkušenými a úspěšnými instruktory. Naši členové jsou velmi úspěšní na regionálních i mezinárodních závodech. Na tréninzích je pro nás velmi důležité, aby panovala příjemná a přátelská atmosféra, kdy se pak na každý další trénink těší jak tým, tak instruktor.

Naura -  přihlašování na tréninky a pronájem tréninkových míst

Registrace na dogres a dobíjení kreditů

Přihlašování na veškeré tréninky probíhá přes portál www.naura.dogres.cz. Zde je potřeba mít vytvořenou registraci. Po registraci vám přijde kód, který nesmíte zapomenout a budete se jeho pomocí přihlašovat. K přihlášení na tréninky je rovněž nutné mít nabité kredity. Ty nabijete tak, že adekvátní částku za vámi zvolený počet kreditů zašlete  č.ú. 200117078/0600 a do zprávy pro příjemce napište vaše jméno + počet kreditů. (Je nutné, abyste nejdřív měli vytvořenou registraci a až pak posílali peníze a správně uvedli jméno a příjmení, pod kterým jste v dogres registrováni, jinak nejsme schopni platbu spárovat a pak přemýšlíme, kdo ty kredity chtěl dobít).

1 kredit = 1 Kč, VARIABILNÍ SYMBOL : 111

Přihlašování na tréninky

Veškeré tréninky naleznete na https://naura.dogres.cz/trainings . Přihlašování na následující měsíc startuje většinou poslední neděli v předcházejícím měsíci ve 20:00. Již před nedělí bývají tréninky zveřejněny a tak si můžete s dostatečným předstihem naplánovat, na které byste se chtěli přihlásit. Veškeré informace ohledně přihlašování bývají zveřejněny na fb stránce Psí svět naura- členové. Zde rovněž jednotliví členové píšou, ze kterých tréninků se museli odhlásit a uvolnili tak místo pro další zájemce. Prosím dodržujte toto pravidlo a v případě odhlášení to dejte vědět i ostatním členům, aby měli možnost se na trénink dohlásit.

Na tréninky se rovněž můžete hlásit i po zaplnění kapacity jako náhradníci a v případě, že se někdo z tréninku odhlásí, dogres vás automaticky přeřadí mezi účastníky tréninku a přijde vám email. 

Rovněž si prosím kontrolujte, kde má trénink probíhat. Trénujeme celkem na třech místech: Psí hala Naura Ostrava, Cvičák Ostrava Martinov a Žabeň. V případě nepříznivého počasí občas bývají venkovní tréninky z Martinova přesunuty do haly. Opět se snažíme tuto informaci sdělovat primárně na fb a případě i rozesíláním sms zpráv účastníkům. Proto je nutné, abyste v dogresu měli uvedeno své tel. číslo.

Odhlásit se z tréninku můžete sami do 24 hodin před tréninkem. Ve výjimečných případech vás poté můžeme odhlásit i my ručně za předpokladu, že si za sebe najdete náhradníka. Jinak vám kredit propadne.

Peníze za zaplacené kredity nevracíme!!!

Ve zcela výjimečných případech, které budeme individuálně posuzovat, by bylo po dohodě s jiným členem možné přepsat kredity na něj.

Pronájmy

Nabízíme vám možnost pronájmu Psí haly v Ostravě, Psího hřiště v Žabni (okr. F-M) a Psí haly v Kateřinicích (okres NJ - u Brušperku)

Jednotlivé pronájmy si sami rezervujete přes https://naura.dogres.cz/halls. Po rozkliknutí příslušného tréninkového místa se vám otevře kalendář, a místo si rezervujete označením od-do konkrétní hodiny. Vyplníte rezervační formulář a po schválení rezervace vám přijdou platební údaje. Prosím plaťte rezervace opravdu s předstihem. Platby párujeme ručně.

Pokud budete chtít rezervaci pronájmu zrušit, maximálně však 48 hodin předem, pak už vás systém nepustí, opět tak učiníte sami a to dvě způsoby. Buď máte registraci na dogres a vaše rezervace se vám zobrazí po přihlášení a rozkliknutí nabídky u jména a nebo můžete rezervaci zrušit přes email, který vám dogres zaslal ohledně pronájmu. Je tak třeba mít zřízenou registraci a nebo si uchovávat tyto emaily.

Po rezervaci a zaplacení vám přijde den před rezervací kód od trezorku. Trezorek najdete u dveří, sesunete šedou roletku, která kryje číselník, navolíte kód a zmáčknete páčku směrem dolů. Trezorek by se měl sám otevřít. Uvnitř naleznete klíče. V případě haly jsou pak další klíče od kanceláře schovány v hydrantu v hale.

Jak v hale, tak v Žabni je za drobný příspěvek možné se občerstvit. Uvařit si kávu, čaj.

Rovněž prosíme, uklízejte po sobě i svých miláčcích. Nezřídka se nám stává, že po pronájmech uklízíme výkaly, špinavé hrnky nebo sbíráme vytroušené psí dobroty na tréninkovém place. Pokuta za vyvenčení psa na umělé trávě je 200 Kč, resp. 400 v Kateřinicích a je potřeba nehodu důkladně vyčistit. Jednak vodou a jednak dezinfekčními přípravky, které jsou na obou místech k dispozici, aby to další psy nelákalo přeznačkovávat.

 

Online přihláška do tréninků pro závodníky/absolventy kurzů

Instruktoři

Eliška Kaletová

Vicemistryně světa 2017 kategorie medium - družstva
​Vicemistryně ČR border kolií 2015
Mistryně republiky 2017 kategorie medium - jednotlivci
Mistryně republiky 2017 kategorie medium - družstva
Nominace na European Open (2009,2010,2012,2013,2014, 2016, 2017)
Nominace na Mistrovství světa (2012,2014,2017)
Juniorská vicemistryně Evropy 2003 kategorie medium - družstva
Juniorská 2. vicemistryně Evropy 2003 kategorie medium - jednotlivci...

Agility se věnuji od roku 2000. Neustále se vzdělávám a učím od "top týmů" z celé Evropy (Krisztina Kabai, Tereza Králová, Silas Boogk, Radovan Liška, Marije Piroja, Nina Gregl...). Své poznatky a 20-leté zkušenosti se také pokouším předat dál. I přes všechny úspěchy jsou psi zejména mými průvodci životem a společníci, jejich láska, zdraví a skvělý život je pro mne vždy na prvním místě.

Daniela Rychlíková

S tréninkem agility jsem začala v roce 2002 s kavalírem Nelou. Brzy jsem se probojovala do juniorské reprezentace a reprezentovala Českou republiku na Mistrovství Evropy juniorů v Rakousku, kde jsme v soutěži družstev získali třetí místo. V roce 2011 jsem si pořídila štěňátko kavalíra a od dubna roku 2012 jsme společně začaly trénovat. Nyní běháme v elitní kategorii SA3 a přibyla k nám bordeří slečna Fleur, která závodí v kategorii LA2. Často se účastním seminářů, které mi dodávají další tipy a nápady, pod zkušenými a úspěšnými reprezantanty ČR na mezinárodních soutěžích (Radovan Liška, Olga Edrová, Tereza Otýpková, Lucie Glejdurová...). Tréninky agility vedu od roku 2013. Prioritou je pro mě spokojený tým, správně namotivovaný pes a vaše těšení se na každý trénink a další práci a pokrok s vašim psem.

Reprezentace na European Open Junior 2005
2. vicemistr Evropy juniorů v soutěži družstev 2005

Kvalifikace na MČR v agility 2022, 2023
elitní kategorie A3, titul A3Champion

 

 

 

 

 

Kateřina Malačková

- člen reprezentace na EO a MS již čtvrtý rok
- Mistr Evropy juniorů v jednotlivcích 2011
- umístění na MČR v jednotlivcích – 2x Vícemistr ČR
- několikanásobní Mistři ČR družstev + Vícemistr ČR družstev
- vítěz družstev na závodě IMCA 2016 a 2017
- 1. místo v jednotlivcích na IMCA 2016
- 2. místo v jednotlivcích na IMCA 2017
- dvojnásobný Mistr světa v družstvech 2012 a 2015
- Vícemistr světa v družstvech 2017
- každoroční umístění na Moravia Openu v nedělních součtech s oběma psy, 2.místo ve finále Moravia Openu 2016
- několikanásobný vítěz kvalifikace v družstvech na Mistrovství Evropy
- 7. místo ve finále jednotlivců na Mistrovství Evropy 2017
- 4. místo v jednotlivcích na Mistrovství světa 2015 s Jackie
- 2. místo v jednotlivcích (Vícemistr světa) na Mistrovství světa 2017 s Izzy

 

 

 

 

 

Eva Panáčová sr.

Eva Panáčová se agility věnuje již od roku 2000. Na svém kontě má zkušenosti napříč všemi velikostními kategoriemi. Momentálně závodí se svou  kříženkou Koky v kategorii MA3. Eva se věnuje také ukázkám psích triků a dogdancingu.

 

Kvalifikace na MČR 2023

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Horňáčková : agility, vystavování

 

Julie Krátká: agility tréninky

 

Eva Panáčová jr. : agility kurzy

 

Markéta Koloničná: agility, příprava juniorů

 

Michaela Koucká: agility a hoopers

 

Ivana Cholevová: hoopers

 

Andrea Kuchařová: agility přípravka

 

Karolína Krempl Kirschnerová: socializační školička pro štěňátka

 

Lenka Glacová: poslušnost, socializační školička pro štěňátka, hoopers pro začátečníky

 

Jana Gabzdylová: dogfitness, masáže psů, agility kurzy

 

Intenzivní tréninky

 

Kontaktní osoby

Veškeré dotazy pište a přihlašujte se na agilityostrava@seznam.cz

Eliška Kaletová

Daniela Rychlíková

kaletovaeliska@seznam.cz petrikovadaniela@seznam.cz
+420 739 699 366 +420 778 001 707